לא טסים לחו"ל בלי ביטוח - וביטוח עורכים רק באמצעות סוכן ביטוח מקצועי 

הכל נראה כל כך קל ופשוט כשאתם נמצאים בישראל.
מישהו חולה ? הולכים לקופת חולים. 
תרופות ? בבית המרקחת באמצעות קופת החולים ובהשתתפות עצמית קטנה.
בית חולים ? מקבלים טופס 17 מקופת החולים.
ניתוח ? בוחרים רופא באמצעות הקופה או הביטוח הפרטי.

ומה קורה אם מקרה כזה קורה בחו"ל ?

זה הרבה יותר מסובך. ובמיוחד שצריך לשלם - וזה עולה הרבה מאוד כסף.

אז מה עושים ?

עורכים תוכנית ביטוח מיוחדת לנסיעה לחו"ל.  
והטיפ החשוב שלנו - עורכים ביטוח, מייד עם התשלום הראשון שהוצאתם בגין הנסיעה.
ברור שהכיסוי לאירועים רפואיים הוא החשוב ביותר . ועם זאת, יש לכלול בפוליסה גם  פינוי רפואי וחילוץ,  חיפוש , פינוי לישראל באמצעות מטוס, החזרי הוצאות עבור תרופות, ביטוח  תאונות אישיות ועוד. הביטוח כולל גם כיסוי להחזר הוצאות שהוצאו ולא ניתן לקבלם בחזרה במקרה של ביטול הנסיעה או קיצורה ( כאשר מדובר באירוע ביטוח- בהתאם לתנאי הפוליסה)
מלבד הצד הרפואי, גם המטען צריך  להיות מבוטח מפני גניבה ואבידה. המזוודה לא הגיעה במועד ליעד בחו"ל ?  ניתן לקבל פיצוי לצורך רכישת חפצים אישיים.
לוקחים איתכם טלפון סלולארי, מחשב נייד , אייפד ?  יש לציין זאת ולרכוש הביטוח באופן מיוחד.

כמה דברים שחשוב לדעת
  • ביטוח לנסיעה לחו"ל עורכים רק אצל סוכן ביטוח מקצועי שיש לו רשיון לכך. חברת הביטוח איננה יודעת מה מצבכם הרפואי - גם כאשר פניתם אליה באמצעות קופת החולים. ולכן, לא לא עורכים ביטוח באמצעות קופת חולים או באמצעות משרד נסיעות.
  • ההוצאה על הביטוח לנסיעה לחו"ל היא נמוכה יחסית ומתגמדת ביחס לכל עלויות הנסיעה. ויחד עם זאת - היא החשובה ביותר להבטחת השקט הנפשי לפני הנסיעה ותוך כדי הנסיעה.
  • הביטוח כולל בתוכו גם כיסוי להחזר ההוצאות שהוצאת טרם הנסיעה, במקרה ארוע ביטוחי שמנע ממך לטוס. לכן, חשוב ביותר לערוך את הביטוח מוקדם ככל האפשר ומייד כשהוצאת את השקל הראשון. הכיסוי כלול בפוליסה ואינו מייקר את הביטוח.
  • מעקב רפואי, נטילת תרופות, הריון, מצב רפואי לא תקין, סקי, ספורט אתגרי, נסיעה שאיננה שגרתית ועוד - מחייבים עריכת ביטוח מיוחד. מסרו לנו  כל הפרטים  כדי שנוכל להתאים לכם את התוכנית המתאימה ביותר.
  • סעו בשלום - וחיזרו בשלום.
 
 
כל הזכויות שמורות ל- רפ ביטוח ופיננסים          |           המייסדים 22, בנימינה         |       משרד: 04-6388052   |   הצהרת נגישות
לשכת סוכני הביטוח בישראל